C O N T A C T

Bestuur

S-klasse Club Nederland
Veld en Beemd 29,
2661 AM Bergschenhoek

Voorzitter: Rob Pekelharing

voorzitter@sklasseclub.nl

Secretaris: Rob Kole

secretaris@sklasseclub.nl

 

Penningmeester: Harry Aalders

penningmeester@sklasseclub.nl

 

 

Algemene bestuursleden:

Rene Barelds,

renebarelds@sklasseclub.nl

Arjan Keesmaat

arjankeesmaat@sklasseclub.nl

Evenementen: 

evenementen@sklasseclub.nl

Techniek: Rob Kole

techniek@sklasseclub.nl

 

 

Redactie magazine: Arjen Stoffelsma,

Frits Bakker en Rob Pekelharing

redactie@sklasseclub.nl

Taxaties: taxateur op aanvraag

taxaties@sklasseclub.nl

Sterklasse Bulletino

Clubmagazine lezen

Rabo bank
IBAN NL47 RABO 0141 5323 94
BIC RABONL2U

Mercedes-Benz Fora

Op de fora vindt u gelijkgestemde MB-enthousiasten, nieuws, technische gegevens, opgeloste problemen, video’s etc.
M E R C E D E S  M E

Mercedes Me, een algemeen en internationaal MB-forum.

M B  C L U B L O U N G E

MB Clublounge, gebruik hiervoor uw Mercedes-Benz ClubCard.

M E R C E D E S F O R U M . N L / B E

MercedesForum.nl/be, het oudste MB NL/BE-forum.

SKCN

Mercedes-Benz S-klasse Club Nederland

Veld en Beemd 29

2661 AM Bergschenhoek 

IBAN NL47 RABO 0141 5323 94

FEHAC-logo-Mercedes-Benz-S-Klasse-Club-Nederland   Lid van de FEHAC

MBAC-logo-Mercedes-Benz-S-Klasse-Club-Nederland   Aangesloten bij
Mercedes-Benz Automobiel Clubs

     Evenementen

  1. Stamtafel 25 mei 2024

    25 mei |14:00 - 17:00
  2. Technische dag

    1 juni |10:00 - 15:00

Tagcloud