C O N T A C T

Bestuur

S-Klasse Club Nederland
Herman Teirlinckhove 9
3437 BL  NIEUWEGEIN
Voorzitter
Rob Pekelharing
voorzitter@sklasseclub.nl

Penningmeester
Bert van Leeuwen
penningmeester@sklasseclub.nl

Communicatie

communicatie@sklasseclub.nl

Secretaris

secretaris@sklasseclub.nl

Evenementen
Jos Marijnissen
evenementen@sklasseclub.nl

Redactie
Arjen Stoffelsma, Frits Bakker en Rob Pekelharing
redactie@sklasseclub.nl

Techniek
techniek@sklasseclub.nl

Taxaties
taxatie@sklasseclub.nl

Sterklasse Bulletin
Clubmagazine lezen

Rabobank Roosendaal
IBAN NL47 RABO 0141 5323 94
BIC RABONL2U

Mercedes-Benz Fora

Op de fora vindt u gelijkgestemde MB-enthousiasten, nieuws, technische gegevens, opgeloste problemen, video’s etc.

M E R C E D E S  M E

Mercedes Me, een algemeen en internationaal MB-forum.

 

M B  C L U B L O U N G E

MB Clublounge, gebruik hiervoor uw Mercedes-Benz ClubCard.

 

M E R C E D E S F O R U M . N L / B E

MercedesForum.nl/be, het oudste MB NL/BE-forum.

SKCN

Mercedes-Benz S-klasse Club Nederland
Herman Teirlinckhove 9
3437 BL  NIEUWEGEIN

IBAN NL47 RABO 0141 5323 94

FEHAC-logo-Mercedes-Benz-S-Klasse-Club-Nederland   Lid van de FEHAC

MBAC-logo-Mercedes-Benz-S-Klasse-Club-Nederland   Aangesloten bij
Mercedes-Benz Automobiel Clubs

Evenementen

 

Tagcloud