De W108 modellen van Mercedes-Benz

Het luxe model uit de late ’60-jaren is een van de meest populaire S-klasses in de klassieke automarkt.

Elegantie en stijl

De Mercedes-Benz W108 is een tijdloos model. Het ontwerp werd destijds getekend door ontwerper Paul Bracq die toen bij Mercedes-Benz in dienst was. Kijkt men naar het comfort en ruimte, dan zet de W108 nog steeds een standaard neer.

Het is ook moeilijk te geloven dat dit luxe model werd gelanceerd 50 jaar geleden.

Kopersadvies W108-Nieuws Mercedes-Benz S-Klasse Club Nederland 01

Overweegt u een aanschaf?

Dan is een testrit absoluut belangrijk. Bedenk dat wanneer u in de auto stapt, het interieur al het nodige zegt over de totale staat van de auto en de verkoper. Niet ieder onderdeel of interieurdeel en bekleding is makkelijk te vervangen of te repareren. Er mag verder zeker geen rook uit de uitlaat komen bij een koude start. Gaat u proefrijden, dan dient de oliedrukmeter bijvoorbeeld niet beneden de 3 Bar komen.

Overtuigd?

Bekijk dan het kopersadvies uit de ‘Buyer’s Guide‘ van Mercedes-Benz. En wilt u hier eens over praten neemt u dan gerust contact met onze club op.